• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Vážení rodičia, milí žiaci!

S radosťou Vám oznamujeme, že brány našej školy sa otvárajú!

Srdečne Vás pozývame na slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024, ktoré sa uskutoční 4. 9. 2023 (v pondelok) o 8.00 hod. na školskom dvore.

Záver úvodného dňa bude o 10.00 hod.

Prevádzka školskej jedálne a ŠKD začne od utorka 5. 9. 2023.

Tešíme sa na Vás!!!

• Zápis do ZUŠ Dobšiná

• Riaditeľstvo ZUŠ Dobšiná oznamuje,

že zápis do hudobného a výtvarného odboru na školský rok 2023/2024

sa uskutoční 4. a 5. septembra 2023 v budove ZUŠ Dobšiná, Nová 793/41, Dobšiná.

V pondelok 4.9. 2023 v čase 10:00 - 18:00 a v utorok 5.9. 2023 v čase 12:00 - 18.00.

Ponuka štúdia v hudobnom odbore: akordeón, zobcová flauta, gitara, husle, keyboard, klavír, saxofón, spev.

Škola má aktuálne zriadené elokované pracoviská v ZŠ Dobšiná, ZŠ Rejdová a ZŠ s MŠ Vlachovo.

Ponuku odborov pre tieto pracoviská nájdete v el. prihláške. Elektronickú prihlášku môžete podať vopred na webovej stránke školy - https://zusdobsina.edupage.org/register/

Prípravné štúdium v hudobnom odbore je určené deťom 1.roč. ZŠ.

Viac informácii nájdete na našej stránke www.zusdobsina.edupage.org alebo sa môžete informovať na tel.č.: 058/7941 569

• Letný EKO tábor Trnavá Hora

• Pod vedením zanietených pedagógov na čele s pani učiteľkou Mgr. Michaelou Hlaváčovou získali ako odmenu naše šikovné deti, ktoré počas celého školského roka pracovali na rôznych eko výzvach, týždenný pobyt v letnom EKO tábore v Trnavej Hore. Týždeň v perfektom tábore so skvelou organizáciou, nezabudnuteľnými zážitkami a úžasnými ľuďmi ubehol neuveriteľne rýchlo. Z celého srdca ĎAKUJEME Katke z CEA EUROPE.SK, s.r.o., Andrejovi a jeho kolegyniam zo SAŽP, pani zdravotníčke Zuzke a úžasným animátorom.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Letný EKO tábor Trnavá Hora.

• Letný tábor 2023 - POĎAKOVANIE

• Poďakovanie za organizačné zabezpečenie, kreativitu, nápaditosť, zanietenosť, láskavosť a ochotu prísť medzi nás a podeliť sa o svoje know-how patrí všetkým pedagógom, pracovníkom Lesy SR z Betliara, členom HaZZ z Dobšinej, členom OR PZ z Rožňavy, pánovi Banďošovi z Rožňavy, pánovi Andogovi z Rožňavy, pánovi Dovalovskému z Rejdovej, slečne Cholvadtovej z Rejdovej a rodine Kováčovej z Vlachova (firme Roven, s.r.o. Rožňava).

Vďaka skvelým deťom a úžasným dospelým bol náš tábor NAJ!!!

• Pohyb a zdravá strava - silu Ti v Rejdovej dodáva!

• Vážení priatelia!

V rámci grantového programu "Vy rozhodujete, my pomáhame" sa naša škola dostala medzi tri postupujúce projekty, o ktorých je možné rozhodnúť hlasovaním v termíne od 10. 7. 2023 do 6. 8. 2023 v predajni Tesco Rožňava.

Prosíme, podporte náš projekt, ktorý je zameraný na propagáciu pohybu a zdravej stravy. Od septembra do februára budú pre žiakov I. stupňa prebiehať športové aktivity, ktoré budú viesť pedagógovia našej školy spolu s rodičmi, starými rodičmi a miestnou komunitou. Zároveň bude vedený gastronomický krúžok, na ktorom sa budú pripravovať zdravé jedlá a realizovať prednášky zamerané na zdravú stravu.

Podporte nás vhodením žetónu v predajni Tesco Rožňava pod náš projekt Pohyb a zdravá strava - silu Ti v Rejdovej dodáva!

Športujeme všetci spolu,

varíme si zdravú stravu.

Pridaj sa k nám i ty,

hoď, prosíme, žetónik do urny.

Tesco je naším priateľom,

finančným partnerom.

ĎAKUJEME!!!

• Školské súťaže

• Súťaž o meno pre maskota školy - veveričku (LUNA) - Tamara Miháliková

Fotosúťaž Príroda pred dverami - Modlivka - Jakub Hlaváč

Súťaž o najkrajšiu triedu - 3. ročník

Súťaž o NAJ ŽIAKA ŠKOLY:

I. stupeň:

vedomostná oblasť - Marko Štefánik

kultúrno-spoločenská oblasť - Eliška Valentková

športová oblasť - Vanda Liptaiová, Nina Breznenová, Tobias Čuchran

II. stupeň:

vedomostná oblasť - Alex Romok, Sebastian Karol Sabadoš

kultúrno-spoločenská oblasť - Vanesa Vysoká

športová oblasť - Marko Vido

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!!!

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školské súťaže.

• Rope skipping (Cvičenie so švihadlami) - Okresné kolo

• Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy!

Nový úspech našej školy:

Sofia Gibová: 1. miesto
              Nela Kračúnová: 1. miesto
              Tatiana Majerčáková: 2. miesto
              Eliška Valentková: 2. miesto

Súťaž: Rope skipping (Cvičenie so švihadlami)
              Kolo: Okresné kolo